Kompanijos profilis

ZHONG HAI SHENG TECHNOLOGY LIMITED siūlo gamybos tiekimo grandinės valdymą ir paslaugas. Esame įsipareigoję nuo 2000 m. Šendžene teikti „One Stop BOM Supply“, įskaitant elektroninius komponentus, tokius kaip integrinė grandinė, jungtis, relė, kondensatorius, rezistorius, modulis, jutiklis, kristalinis generatorius, diodas, atmintis, induktorius ir kt. Pagrindinė būstinė yra Šendžene ir turi filialus. Honkonge, Guangdžou.

Patyrusi ir aukštos kokybės pardavimų komanda, pirkimo komanda ir kokybės kontrolės komanda nuolat sulaukia klientų pripažinimo. Bėgant metams mūsų verslo sritis išsiplėtė nuo vidaus iki daugiau nei 30 pasaulio šalių. Mes sutelkiame dėmesį į vietinių ir pasaulinių tiesioginių išteklių integravimą ir sukuriame nepriklausomus ir stabilius platinimo kanalus. Pagal užsakymą buvo sudaryta profesionali ir atsakinga QC komanda, įskaitant vizualinį patikrinimą, žymėjimo testavimą, elektrinį bandymą ir rentgeno spindulių testavimą. Tai suteikia mums pasitikėjimo teikti aukštos kokybės produktus

Turtinga produktų grandinė leidžia aptarnauti klientus įvairiose srityse, įskaitant: karinę, automobilių, medicinos, plataus vartojimo elektronikos, pramonės valdymo, daiktų interneto, naujos energijos, ryšių ir kt. Galime užtikrinti greitą logistikos pristatymą, alternatyvių dalių pasiūlymus, išlaidų kontrolę. ir atsargų perdirbimas.

Kaip senas posakis Kinijoje: 精诚所至,金石为开 (Nuoširdumas yra raktas į sėkmę) ZHONG HAI SHENG TECHNOLOGY siekia būti tikru partneriu, padedančiu savo klientams.

Mūsų komanda

generalinis direktorius

MR. HAI CHENG GUO

2003 m. P. Guo pirmą kartą palietė IC elektroninius komponentus. Per pirmuosius 7 metus jis mokėsi visų rūšių elektroninių komponentų, o iki 2010 m. Šendžene buvo pastatyta ZHONG HAI SHENG TECHNOLOGY, skirta vietinėms gamykloms aptarnauti, jos specialybė buvo vietinis verslas. Vystantis globalizacijai ir internetui, jis pastebėjo, kad pasaulinėje rinkoje yra didžiulis potencialas, todėl ZHONG HAI SHENG TECHNOLOGY 2013 metais išsiplėtė į pasaulinę rinką.

Užsienio pardavimų vadovas

Mr. Jess

Pardavimų srityje Jessas dirbo nuo 2014 m. 2014-2017 m. dirbo banke pardavėju, tačiau nuobodus darbas banke jo netenkino. Po 2017 m. jis prisijungė prie ZHONG HAI SHENG TECHNOLOGY kaip pardavimų užsienyje. Bėgančiais metais teigiamas ir entuziastingas požiūris į darbą jį patvirtino klientų ir kolegų. Nuo 2021 m. jis tapo užsienio pardavimo komandos vadovu.

Pirkimo vadovas

Mr. Danny

Danny buvo vyresnysis pirkimas, nors jis yra jaunas, jis turėjo daugiau nei 10 metų patirtį pasaulinėje elektroninių komponentų rinkoje. Per daugelį metų Danny įsipareigojo plėtoti ir sukurti nepriklausomus tiekimo kanalus, ryšius su vietiniais, pasauliniais platintojais ir gamyklomis. Siekdami užtikrinti, kad galėtume pasiūlyti geresnius pasiūlymus ir gausią produktų liniją.

QC vadovas

Miss. Zhang

Ponia Zhang dirbo bandymų laboratorijoje prieš ZHONG HAI SHENG TECHNOLOGY. Ji puikiai suprato vizualinę apžiūrą, ženklinimo testavimą, rentgeno bandymus, elektrinius bandymus ir rentgeno testus. Profesionalumas ir atsakingumas privertė ją tapti mūsų testavimo vadove 2019 m. Dabar ji vadovauja komandai, užtikrinančiai mūsų gaminių kokybę kompleksinio darbo metu. ir permaininga rinka.

Finansų vadybininkas

Miss Aeilmmee

Panelė Aeilmmee banke dirbo 5 metus. O dabar ji specializuojasi mūsų įvairiose finansų valdymo ir apskaitos srityse.

Copyright © 2024 ZHONG HAI SHENG TECHNOLOGY LIMITED All Rights Reserved.

Privatumo pareiškimas | Naudojimo sąlygos | Kokybės garantija

Top