Perteklinis medžiagų valdymas

„ZHONG HAI SHENG Technologies“ siūlo daugybę sprendimų jūsų pertekliniam elektronikos inventoriui. Nesvarbu, ar turite pasenusių dalių, ar perteklinių elektroninių komponentų, mes turime daugiau nei 20 metų patirtį, kuri padės jums rasti tinkamą strategiją.

Mūsų įmonė dirba su daugybe įvairių komponentų, įskaitant naujus ir pasenusius puslaidininkius, jungtis, terminalus, karinius komponentus, pasyviuosius, diskretinius, diodus, aktyviuosius elementus, jungiklius, reles, centrinius procesorius, standžiuosius diskus, ekranus ir kt.

Siekdami geriausiai patenkinti jūsų poreikius, turime pasirinkti iš trijų programų. Kiekvienas sprendimas gali būti pritaikytas jums naudingai:

Perteklinių elektroninių atsargų partijų pirkimas

Partijos pirkimo sprendimas puikiai tinka įmonėms, norinčioms atlaisvinti vietos ir susigrąžinti pinigus. ZHONG HAI SHENG peržiūrės jūsų pertekliaus sąrašą ir per 48 valandas informuos jus su pasiūlymu.

Išpardavimas iš eilės

Mūsų programa eilutė po eilutės yra puikus pasirinkimas įmonėms, kurios norėtų turėti savo atsargas. Naudojame savo pasaulinę duomenų bazę, kad galėtume transliuoti jūsų inventorių, kad galėtumėte gauti didžiausią grąžą. Kai tik rasime pirkėjus, galėsite mums išsiųsti, o mes pasirūpinsime visa kita. Tai paprasta!

Siuntų inventorius

Turėdami savo medžiagą po ranka naudodami ZHONG HAI SHENG Technologies, jūsų medžiaga bus išsiųsta, suskaičiuojama ir surišama čia, mūsų sandėlyje, kuriame kontroliuojamas klimatas. Šios galimybės privalumas – atgautas sandėlio plotas ir galimai didesnė finansinė grąža, lyginant su likvidavimu. Jei jūsų įmonei reikia grąžinti dalis, tiesiog praneškite mums ir mes jas jums atsiųsime nemokamai!

Tvarkykite savo atsargų perteklių

Nepriklausomai nuo to, kurį variantą pasirinksite, leisdami ZHONG HAI SHENG Technologies ekspertams tvarkyti jūsų atsargų perteklių, sumažės vietos jūsų sandėlyje, jūsų įmonės finansinė grąža ir nepamirškime, kad esate draugiški aplinkai. Neišmesdami į metalo laužą perteklinių elektroninių atsargų ir prisidėdami prie elektroninių atliekų, perdirbate!

Įkelkite savo atsargų sąrašą

Copyright © 2024 ZHONG HAI SHENG TECHNOLOGY LIMITED All Rights Reserved.

Privatumo pareiškimas | Naudojimo sąlygos | Kokybės garantija

Top