Tiekimo grandinės valdymas

Per pastaruosius 20 metų sukūrėme pasaulinę tiekėjų grandinę, kad galėtume teikti visas paslaugas, tokias kaip platinimas, trūkumo palaikymas ir atsargų valdymas. Mes galime valdyti daugiau nei milijonus elektroninių komponentų inventoriaus informacijos.

Pasaulinė tiekimo grandinė

Kaip konkurencingiausia dalis, daugiau nei 20 metų mes sutelkiame dėmesį į brandžios tiekimo grandinės sistemos kūrimą. Griežtas pasirinkimas, kokybės kontrolė ir nuolatinis bendradarbiavimas yra 3 svarbūs punktai, kad mūsų tiekimo grandinė būtų sveika ir tvari plėtra. Kiekviename taške turime visą apdorojimo srautą. Dauguma mūsų kanalų yra vietinės ir pasaulinės gamyklos, oficialūs atstovai ir kiekviena rinka visame pasaulyje.

Visas elektroninių komponentų asortimentas

Pačioje pradžioje dar tik studijavome Integrinių grandynų lustą. Įmonės plėtros metu, siekdami patenkinti klientų poreikius ir geresnį aptarnavimą. Mes išplėtėme savo gaminių asortimentą iki CPLD arba FPGA, MCU, DSP ir atminties arba Flash, apimdami daugelį pagrindinių produktų sričių, tokių kaip: plataus vartojimo produktai, automobilių elektronika, medicinos įranga, ryšiai, aviacijos ar karinė pramonė ir kt.

Įvairūs Prekiniai ženklai

Kaip profesionalus nepriklausomas platintojas, turime gilesnį supratimą apie kiekvieno prekės ženklo produktų asortimentą ir pateikiame tikslią originalią gamyklos tiekimo informaciją. Galime pasiūlyti įvairius prekių ženklus: Texas Instruments, STMicroelectronics, XILINX, Microchip, ALTERAE, ADI, Maxim, Onsemi, RENESAS, JAE, JST, MOLEX, AVAGO, YOGA, LATTICE, MICRON ir pan.

Pasenęs, EOL dalių tiekimas

Dėl pasaulinės tiekimo grandinės mes visada stengiamės padėti klientams greitai ir tiksliai rasti pasenusias, eksploatavimo pabaigos, sunkiai randamas dalis. Dauguma šių dalių yra senos nuolatinės srovės, kokybės kontrolė yra labai svarbi. Taip pat nustatome tikrinimo apdorojimą: skaitmeninį mikroskopą vizualiniam patikrinimui, originalios pakuotės ir etiketės patikrinimą, funkcijų testą, rentgeno tyrimą ir kt.

Copyright © 2024 ZHONG HAI SHENG TECHNOLOGY LIMITED All Rights Reserved.

Privatumo pareiškimas | Naudojimo sąlygos | Kokybės garantija

Top