naudojimo sąlygos

dotacijos ir atidėjimai

transporto rūšis

zhong hai sheng siūlo įvairias transporto rūšis: galime padėti išsiųsti siuntinius per federalinį kurjerį, dhl, ups, tnt, ems ar bet kokiu kitu jums patinkančiu būdu. visi. galite pasirinkti logistikos paslaugą. jei yra konkreti pristatymo bendra įmonė, įmonė. tuo pačiu pristatymo būdas, kuriuo gaunamas kliento prašymas.
 

pristatymo mokestis:

  • Siuntimo kaina priklauso nuo siuntinio dydžio, svorio ir paskirties. Mes palaikome ilgalaikius verslo santykius su federaliniu kurjeriu ir DHL. mes padarysime viską, kad pasiūlytume pigiausią kurjerio kainą. dėl Jūsų pakuočių saugumo būsime apdrausti dideliems siuntiniams.
  • priimti užsakymai, viršijantys 10 000 USD, bus nemokamai išsiųsti visame pasaulyje per dhl/fedex. jei bendra suma mažesnė nei 10 mln. USD, dhl/faksas kainuos 60–10 100 USD, priklausomai nuo svorio/dydžio. padidinti bilieto kainą.
  • vežėjai paprastai teikia internetines paskyras, kad galėtų valdyti jūsų krovinį, net ir su pažangesnėmis funkcijomis.
  • laikomės visų eksporto politikos ir taisyklių. kai kuriems produktams gali būti taikomi itar apribojimai, o dėl eksporto apribojimų pristatymo data gali būti ankstesnė.

pristatymo laikas ir paskirties vieta

prekes pristatysime per 1-2 dienas nuo visų krovinių atvykimo į mūsų sandėlį dienos.

  • mūsų darbo dienos yra nuo pirmadienio iki penktadienio, neįskaitant šeštadienių, sekmadienių ir švenčių.
  • pristatymo laikas priklauso nuo pristatymo būdo ir paskirties vietos. muitus, mokesčius ir kitus mokesčius atsako gavėjas. kadangi į mūsų kainą įeina tik siuntinio pristatymo išlaidos, susisiekite su savo muitinės įstaiga, kad įvertintumėte galimas išlaidas.
 

tai pristatymo grafikas iš mūsų sandėlio į jūsų paskirties vietą. prašome kreiptis į savo pusę.

  Azija Šiaurės Amerika Europa Artimųjų Rytų Pietų Amerika afrika
dhl 2-4 dienas 3-4 dienas 3-5 dienas 3-6 dienas 3-5 dienas 4-6 dienos
fedex ip 2-4 dienas 3-4 dienas 4-5 dienas 3-6 dienas 4-6 dienos 4-6 dienos
 

pristatymo ir pristatymo terminai skaičiuojami darbo dienomis nuo pirmadienio iki penktadienio. didelių švenčių, pvz., Kalėdų, atveju skirkite papildomą pristatymo laiką. šiais ypatingais atvejais primename apie galimus vėlavimus. šalys, kurių negalima gabenti dėl politikos: Afganistanas, Centrinės Afrikos Respublika, Dramblio Kaulo Krantas, Demokratinė Kongo Respublika, Korėjos demokratinė Liaudies Respublika, Eritrėjos Sandrauga, Libano Respublika, Liberija, Somalio Demokratinė Respublika, Sudano Respublika. dėl pristatymo informacijos kreipkitės į [email protected].

Copyright © 2024 ZHONG HAI SHENG TECHNOLOGY LIMITED All Rights Reserved.

Privatumo pareiškimas | Naudojimo sąlygos | Kokybės garantija

Top